Kvalita

 

energy plus

Vynikající parametry energetické účinnosti pomáhají snižovat účty za vytápění.
 

easy-clean-pvc

 

easy clean pvc

Bílý, čistý PVC profil vyztužený ocelí. Konstrukce oken Dakea PVC snižuje potřebu údržby na minimum a pomáhá zachovat rám čistý.

 

panorama view

Konstrukce s horním otočným závěsem znamená, že z okna uvidíte víc. Tato konstrukce také usnadňuje otevírání, zavírání a seřizování okna a nabízí flexibilnější možnosti, pokud jde o instalační výšku.

Thermostat

 

thermostat

Dvě nízkoemisní vrstvy, jimiž je sklo opatřeno, odrážejí teplo zpět do místnosti. Topení je proto účinnější a účty za energii nižší. 

Úsporná řešení umožňují snížit náklady na energii a zajistit příjemné podmínky v místnosti

Thermostat

 

Safe Guard

 

safe guard

Ke zvýšení bezpečnosti v místnosti používáme laminovaný vnitřní panel. Zajišťujeme tak, že do místnosti nespadne žádné sklo ani při nárazu zevnitř, ani při nárazu zvenčí.

Safe guard

20 års garanti

 

next 20 guarantee

Dakea, 20 bezstarostných let!

Next 20 Guarantee – záruka po dobu 20 let, která je přenosná mezi vlastníky domu.

20 års garanti

 

Titan Glass

 

titan glass

Zasklívací systém Titan Glass představuje na trhu střešních oken nový standard. Jeho inovativní a jedinečné složení zajišťuje vlastníkům domu pohodlí a vynikající energetické vlastnosti.

Titan Glass

 

Max protect

 

max protect

Víme, že každý otvor ve střeše musí být zajištěn na 100 %.

Nepříznivé počasí může narušit celistvost stavební konstrukce domu a výběrem správných oken můžete snížit riziko větších poškození. 

Max protect

 

Master Wood

 

master wood

Zaručujeme, že veškeré naše dřevo je certifikovánoPoužíváme výlučně přísně vybíranou arktickou severskou borovici, známou svou vynikající hustotou a zvýšenou trvanlivostí, za něž vděčí drsným podmínkám panujícím v této oblasti.

Master Wood

 

Quick install

 

quick install

Límec z kontaktní folie Dakea (RUC) Quick Install výrazně zkracuje čas potřebný pro montáž okna. Je vyroben z roztažitelné polyesterové netkané textilie s vysokou odolností proti roztržení a polyuretanovou membránou propouštějící vlhkost. 

Quick install