Jsme společnost zaměřená na prodej klempířských a střešních produktů

DACHOS s.r.o. je česká společnost, která provozuje internetový obchod www.e-okapy.cz. Zkušenosti se střešní, klempířskou a stavební problematikou sbíráme od roku 2011. V současné době nabízíme ucelenou nabídku okapových systémů v mnoha materiálových provedeních,velikostech a barev.Prodáváme pouze ověřené a kvalitní produkty. Díky dlouholetým zkušenostem z prodeje okapového systému prostřednictvím internetového obchodu známe potřeby našich zákazníků a naším cílem je "spokojený zákazník". 

Krátce z naší historie:

Rok 2011: Spustili jsme náš první internetový obchod, který jsme postupem času dle potřeb zákazníků vylepšovali.

Rok 2012: Začínáme prodávat trendový barevný pozinkovaný materiál v několika barevných provedeních a velikostech

Rok 2013: Do sortimentu přidáváme kvalitní PVC okapový systém, který se díky jednoduché montáži těší oblibě mnoha zákazníků

Rok 2018: Začali jsme s kompletní modernizací obchodu dle současných trendů se zaměřením na přehledný sortiment a jednoduchý intuitivní nákup. Rozšiřujeme nabídku o doplňkové zboží a tabulové plechy.

Rok 2019: Stále rozšiřujeme sortiment okapových systémů. V tomto roce jsou to například značkové systémy Lindab Rainline a Satjam Niagara

Rok 2020: Rozšiřujeme sortiment a zvyšujeme objem skladových zásob

Rok 2021: Rozšířili jsme sortiment o hranaté ocelové okapy a střešní PVC podhledy. Přestěhovali jsme sklad do větších prostor za účelem zvýšení kapacity skladových zásob a tím zkrátili termíny dodání

Rok 2022: Výrazně jsme navýšili kapacitu výroby oplechování střechy a pořídili jsme poloautomatickou ohýbačku. Nyní jsme schopni vyrábět rychle a dokonale přesně. Plánujeme rozšíření nabídky profilů na oplechování střechy.

Rok 2023: Snažíme se stále zdokonalovat balení zakázek a zkrátit dobu expedice. Evidujeme stále více spokojených zákazníků.

2011 - 2024 : Od vzniku společnosti a obchodu pracujeme na zdokonalování našich znalostí v daném oboru a poskytujeme je dále našim zákazníkům. Sledujeme moderní trendy v sortimentu odvodnění a snažíme se nabídku stále rozšiřovat. 

Fotografie ze skladu: