Žlab HRANATÝ podokapní 125mm délka 4bm grafitový

Vaše cena s DPH
1 576,00 Kč
Vaše cena bez DPH
1 302,48 Kč
1576
Dostupnost
Skladem 87 ks
Kód
4XX1000101

 

Ocelový lakovaný střešní žlab je hlavní komponent celého okapového systému. Svojí hloubkou a hranatým inovativním tvarem zajišťuje odvedení dešťové vody ze střechy. Žlab je uchycen v hranatých žlabových hácích na okapové hraně střechy.Hranaté střešní žlaby se spojují žlabovou spojkou, která zároveň zajišťuje jejich dilataci a utěsnění. K ukončení žlabu se používají hranatá žlabová čela, nebo je řešeno průběžně s použitím hranatých žlabových rohů a koutů. Odvod vody dále ze žlabu zajistí hranatý žlabový kotlík s výtokem do hranatého svodu rozměru 80x80.
Moderení a estetické řešení navíc doplňuje možnost celý žlab zakrýt originálním oplechováním, které zakryje háky a tím je dosaženo dokonalé nerušené linie.Krycí maska je ukončena systémovým prvkem a případně jsou v nabídce rohy a kouty masky.
Při použití krycí masky je potřeba použít speciální čelní háky do kterých se maska zacvakne.
PŘI POUŽITÍ KRYCÍ MASKY JE NUTNÉ DODRŽET MAXIMÁLNÍ SPÁD ŽLABU 1mm na 1bm žlabu = 1cm na 10 bm žlabu.


Jako další bonus tohoto hranatého okapového systému, je na pojení krycí masky na podbití střechy díky J profilu, kterým je maska ukončena.

Použitím krycí masky a systému podbití Galeco Nova je docíleno velmi estetického řešení a ukrytí hranatého okapového systému.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat